Į titulinį
 
LIC
Leidiniai «

 

Leidiniai

 
  • Knygos
  • Plakatai
  • Bukletai

Knygos

Knygas, prie kurių nurodytos kainos, galite įsigyti leidybos ir informacijos centre „Už gyvybę“ Aukštaičių 10, 204 kab. Kaunas. Tel. 20 88 68. Jums pageidaujant, knygas galime išsiųsti paštu.

Andrius Narbekovas, Birutė Obelenienė, Virgilijus Rudzinskas. Meilė ir pasirengimas šeimai: vaisingumo pažinimas.


VDU, 2004.

ISBN 9955-12-036-3
Kaina 5,50 Lt

Žmogaus lytiškumas skleidžiasi visose žmogiškosios veiklos srityse, tačiau tik prokreacijoje lytiškumo skirtumai yra labiausiai akivaizdūs. Leidinyje pateikta žmogaus lytiškumo samprata, moraliniai kontracepcijos ir vaisingumo pažinimo skirtumai. Knyga gali būti labai vertinga etikos, tikybos ir biologijos mokytojams, taip pat magistrantūros studijų studentams, bei visiems dirbantiems jaunimo rengimo santuokai srityje.

Leidinį galite įsigyti LIC „Už gyvybę“, Aukštaičių 10, Kaunas. Knygyne „Humanitas“, Donelaičio 52, Kaunas.


Birutė Obelenienė, Virgilijus Rudzinskas. Kaip pažinti savo vaisingumą. Stebėjimų lentelių paaiškinimai ir stebėjimų lentelės.
LIC „Už gyvybę“, 2004.

ISBN 9986-9287-3-7
Kaina 5 Lt

Leidinėlyje išsamiai ir suprantamai pateiktas simptoteriminis metodas natūralaus šeimos planavimo vartotojams. Leidinį sudaro dvi knygelės: stebėjimų lentelių paaiškinimai ir stebėjimų lentelės.


Eglė Markūnienė, Birutė Obelenienė, Banga Kulikauskaitė, Rasa Jakutienė, Gerimantas Čerkauskas, Milda Šeibokaitė.Geriausia pradžia.
Ekologiškos motinystės vadovas.
LIC „Už gyvybę“, 2003, 96 p.

ISBN 9955-506-06-07
Kaina 4 Lt

Knyga „Geriausia pradžia“ autoriai siekė pasidalinti su ateinančio kūdikio tėvais savo patirtimi, kurią jie sukaupė mokydami besilaukiančias poras. Knyga – tai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatas. Keturiose knygos dalyse pateiktos temos, kurios paliečiamos kiekvienoje „Mamos mokykloje“ (tai tradicinis užsiėmimų besilaukiančioms kūdikio mamoms ir tėčiams pavadinimas): „Gyvenimas iki gimimo“; "Nėštumas ne liga“, „Gimdymas meilės šviesoje“, „Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys“. Daug nuotraukų knygai padovanojo tėvai lankę „Mamos mokyklą“ leidybos ir informacijos centre „Už gyvybę“. Knygos pabaigoje yra adresai ir telefonai kai kurių autorių bei turinčių patirtį mamų, kurios bus naudingos knygos skaitytojams.


Gerimantas Čerkauskas, Eglė Markūnienė, Roma Bartkevičiūtė. Sveika gyvenimo pradžia. Metodiniai nurodymi nėščiųjų mokymui.
LIC „Už gyvybę“, 2003, 72 p.

ISBN 9955-506-11-3

Metodinės rekomendacijos skirtos akušerėms ir kolegijos akušerijos specialybės studentėms. Jos buvo paruoštas norint padėti medikams dirbantiems motinos ir vaiko sveikatos priežiūros srityje organizuoti besilaukiančių mamų mokymą. Leidinys suteikia pagrindinių ir būtiniausių žinių kaip rengti nėščiasias gimdymui, kokias žinias ir kaip joms pateikti.

Leidinys aprobuotas KK medicinos ir socialinių mokslų studijų centro Akušerijos katedros posėdyje 2003 12 19.


Alina Šaulauskienė. Gyvybės šauksmas
LIC „Už gyvybę“, 2004, 32 p.

ISBN 9955-506-13-X

Knygos autorė skaitytojams pateikia išsamias žinias apie poabortinį sindromą ir apžvelgia galimybes kaip išsivaduoti iš šios nelengvos patirties sukeltų dvasinių kančių.

Knygą galima įsigyti Pasaulio gydytojų federacijos „Už žmogaus gyvybę“ asociacijoje, Liauksmino 5, Vilnius. Tel. 85 2 61 25 29


Eglė Markūnienė. Motinystės menas.
LIC „Už gyvybę“, 2001, 58 p.

ISBN 9986-9287-6-1


Gausiai iliustruotas vadovas kūdikio besilaukiantiems tėvams. Knygoje glaustai ir aiškiai pateikti atsakymai į dažniausia jauniems tėvams iškylančius klausimus apie kūdikio maitinimą ir priežiūrą. Knygos tikslas paskatinti tėvus maitinti savoo kūdikius motinos pienu.

 


Giedra Levinienė. Kūdikių žindymas. Kaip sėkmingai jį skatinti.
LIC „Už gyvybę“, 2000, 64 p.

ISBN 9986-9287-3-7

Tai praktinis vadovas sveikatos priežiūros darbuotojams. Jis buvo paruoštas norint padėti medikams dirbantiems motinos ir vaiko sveikatos priežiūros srityje skatinti ir palaikyti žindančias motinas. Vadovas suteikia pagrindinių ir būtiniausių žinių. Patarimai, esantys vadove, paremti patirtimi ir šiuolaikinėmis žiniomis, svarbiomis tiek maitinančioms motinoms, tiek sveikatos priežiūros darbuotojams.

 


Londono Karališkoji akušerių kolegija. Sėkmingas žindymas.
LIC „Už gyvybę“, 2000, 86 p.

ISBN 9986-9287-5-3
Kaina 5,00 Lt

Knyga skirta akušerėms ir bendrosios praktikos slaugytojoms. Tai išsamus laktacijos valdymo ir skatinimo vadovėlis, kuriame išnagrinėti ir moksliškai pagrįsti visi laktacijos sutrikimai.


 


Rimas Jankūnas. Hormoninė kontracepcija.
Leidykla „Farmacija“, 2000, 72 p.

ISBN 9986-419-20-4
Kaina 5 Lt

Knygoje apibendrinta mokslinėje medicinos spaudoje skelbtos hormoninės kontracepcijos žinios, naudingos medikams ir šiuos preparatus vartojančioms moterims. Nemažai leidinyje vietos skirta moters lytinių organų anatomijai ir fiziologijai. Išsamiai aprašytas hormoniių kontraceptikų veikimo mechanizmas bei jų parinkimui svarbūs kokybiniai ir kiekybiniai skirtumai.


Virgilijus Rudzinskas. Vaisingumo pažinimas.
LIC „Už gyvybę“, 1999, 64 p.

ISBN 9986-9287-1-0
Kaina 3,00 Lt

Tai pirma ir kol kas vienintelė lietuvio autoriaus knyga, kurioje išdėstyti moksliniai bei praktiniai natūralaus šeimos planavimo pagrindai. Knygoje panaudoti moksliniai šaltiniai autoriaus rinkti keletą metų, kurių patikimumas pasiteisino mokant suinteresuotas šeimas. Knyga gali būti naudinga šeimos gydytojams, akušerėms, ginekologams, bendroiso praktikos slaugytojoms ir visiems norintiems susipažinti su moksliniais natūralaus šeimos planavimo pagrindais.


Liuchia Barocchi. Žmogaus gyvybė – pirmas stebuklas.
Leidykla „Farmacija“, 1998, 32 p.

ISBN 9986-419-13-1
Kaina 1,50 Lt

Spalvota ir gausiai garsaus švedų fotografo Lennart Nilsson fotografijomis iliustruota brošiūra, pasakojanti apie negimusio kūdikio gyvenimą 9 mėn. motinos įsčiose. Leidinys labai vertingas besilaukiančioms kūdikio šeimoms, etikos ir biologijos mokytojams bei mokiniams, taip pat medikams.

 
 
 
     

  © LIC, 2005
  © KIT, 2005