Nausėdienė apsilankė akcijoje „Renkuosi gyvybę“: norėčiau perduoti iš savo širdies visas jėgas

Nausėdienė apsilankė akcijoje „Renkuosi gyvybę“: norėčiau perduoti iš savo širdies visas jėgas

Prezidento žmona Diana Nausėdienė apsilankė akcijoje „Renkuosi gyvybę“. Artėjant Vėlinėms Laisvos visuomenės instituto sukviesti vilniečiai ir miesto svečiai iš degančių žvakelių sostinės Katedros aikštėje sudėliojo kūdikio, apkabinto mamos ir tėčio rankų, atvaizdą.

Jau tradicija tapusios akcijos „Renkuosi gyvybę” organizatorių tikslas – prisiminti negimusius kūdikius, taip pat skleisti žinią krizinį nėštumą išgyvenančioms moterims, kad abortas – nėra vienintelė ir teisinga išeitis. Renginio organizatoriai skelbia, kad Lietuvoje pagalbos sistema krizinį nėštumą išgyvenančioms moterims ir įstatymai nėra sutvarkyti, tačiau abortų skaičius kasmet mažėja.

Kalbėdama apie sudėtingose situacijose atsidūrusias moteris ir šeimas, kurios sprendžia dilemą D. Nausėdienė sakė: „Aš labai norėčiau perduoti iš savo širdies visas jėgas, kiek tik turiu, ir pasakyti – ieškokite žmonių. Žmonės yra ta begalinė gerumo planeta, kurioje galima rasti atramą. Tikiu kiekvieno žmogaus gerumo sėkla, ir manau, kad mes galime rasti sprendimus, jei jų ieškome – ir šviesos, ir šilumos, ir atjautos“.

Pirmoji ponia yra įsitikinusi, kad moteris neturi likti viena. „Kartais ir vyrams reikia psichologinės paramos. Jeigu bendruomenė teiktų pagalbą šeimoms ir deklaruotų nuostatą, kad kiekviena užsimezgusi gyvybė mums yra reikalinga, kad esame pasiruošę pagelbėti ateiti kiekvienam vaikui į pasaulį, manau, kad mūsų bendruomenė nuo to tik sustiprėtų“, – kalbėjo D. Nausėdienė.

 

 

Šaltinis lrt.lt